Sideboard palisander 1960/70-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIDEBOARD, 2 st, 1960/70-tal, snarlika, med jalusi, fanér i palisander (dalbergia nigra), invändigt med hyllplan och lådor, höjder ca 65-69 cm, 148 x 43 cm

CITES-Intyg inom EU medföljer

Skador, repor, märken, slitage, hyllplan saknas

700451

2019-11-15