Svante Skogh sideboard 1960-tal
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SVANTE SKOGH, "Silvia", Seffle Möbelfabrik 1950-/60-tal, fanér i palisander (dalbergia nigra), front med 5 lådor och skjutdörrar, bakomvarande hyllplan, höjd ca 87, 186 x 46 cm
CITES-Intyg inom EU medföljer
Nyckel saknas, repor, märken, fanérskador
700454
2019-11-15