Stol 1800-tal

Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL 1800-talets första hälft, gustaviansk, skuren dekor, fur, höjd ca 92 cm, sitthöjd ca 45 cm

renoverad, kompletterad, avlutad

700458

2019-11-25