Oidentifierad konstnär akvareller
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, (2) Motiv med Juno i vagn dragen av påfåglar samt amorin som puttar på, den andra föreställer möjligen Asklepios, akvareller med dominerande sepiaton, ca 27x26 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Fläckar gulnader
700460
2019-11-26