Oidentifierad konstnär akvareller

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, (2) Motiv med Juno i vagn dragen av påfåglar samt amorin som puttar på, den andra föreställer möjligen Asklepios, akvareller med dominerande sepiaton, ca 27x26 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Fläckar gulnader

700460

2019-11-26