Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007): Två färgetsningar, "Uldarico el Grande" samt "Aristarco de Padora", monogramsignerade GSS, motivmått ca 37x56 cm
märken/prickar på papper
700468
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här