Guillermo Silva Santamaria

Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007): Två färgetsningar, "Uldarico el Grande" samt "Aristarco de Padora", monogramsignerade GSS, motivmått ca 37x56 cm

märken/prickar på papper

700468

2019-11-25