Skulptur i diskometall Just Andersen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JUST ANDERSEN (1884-1943): Sittande kvinna, signerad Just A i godset, nummer 1771, diskometall, höjd ca 23 cm

Slitage och märken

700471

2019-11-14