Guillaume Cornelis van Beverloo
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Katt respektive papegoja, signerad och daterad Corneille 2000, XII/XXX, skiktlimmade och bemålade träfiberskivor, höjd ca 29 cm
Smärre skador
700473
2019-11-14