Guillaume Cornelis van Beverloo

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Katt respektive papegoja, signerad och daterad Corneille 2000, XII/XXX, skiktlimmade och bemålade träfiberskivor, höjd ca 29 cm

Smärre skador

700473

2019-11-14