Fällknivar 53 st

Fällknivar 53 st
Fällknivar 53 st
Fällknivar 53 st
Fällknivar 53 st
Fällknivar 53 st
Fällknivar 53 st
Fällknivar 53 st
Fällknivar 53 st
Fällknivar 53 st
Fällknivar 53 st
Fällknivar 53 st
Fällknivar 53 st
Fällknivar 53 st
Fällknivar 53 st

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÄLLKNIVAR, blandade modeller, 53 st, bl.a. Western USA, Kabar USA, Victorinox mfl

Bruksslitage, slitage och mindre skador kan förekomma, ej fullt genomgångna

700478

2019-11-18