Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NILS TIRÉN (1885-1935): "Kim", signerad Nils Tirén samt daterad -15, olja på duk, ca 62,5x66 cm
Proveniens: Familjen Seton af Ekolsund
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Hål samt lagning
700481
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här