Nils Tirén oljemålning

Nils Tirén oljemålning
Nils Tirén oljemålning
Nils Tirén oljemålning
Nils Tirén oljemålning
Nils Tirén oljemålning
Nils Tirén oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

NILS TIRÉN (1885-1935): "Kim", signerad Nils Tirén samt daterad -15, olja på duk, ca 62,5x66 cm

Proveniens: Familjen Seton af Ekolsund

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Hål samt lagning

700481

2019-11-26