Sven Ellekaer soffbord
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SVEN ELLEKAER, soffbord, modell 104, Chr. Linneberg Møbelfabrik, Odder, benställning i pallisander, toppskiva i glas, diameter 100, höjd 46 cm, Citesintyg inom EU medföljer
Slitage, ytliga repor
700482
2019-11-17