Sven Ellekaer soffbord

Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVEN ELLEKAER, soffbord, modell 104, Chr. Linneberg Møbelfabrik, Odder, benställning i pallisander, toppskiva i glas, diameter 100, höjd 46 cm, Citesintyg inom EU medföljer

Slitage, ytliga repor

700482

2019-11-17