Fällknivar 27 st

Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st
Fällknivar 27 st

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLKNIVAR, 27 st, bestående av bl.a Gerlach Poland, Solingen, Eskilstuna, Eka mfl, blad i rostfritt stål samt delvis skaft med pärlemor

Bruksslitage, slitna blad samt skador förekommer

700501

2019-11-13