Lykta

Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

LYKTA, smide samt tonat glas, 1900-talets andras hälft, höjd 35 cm.

Bruksslitage.

700510

2019-11-16