Soffbord Regencystil
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, fanerad i mahogny, Regencystil 18/1900-tal, klaffar i kortsidor, 2 lådor, en sida med blindlådor, lådknoppar i mässing, tassar i mässing med mässingshjul, H ca 73 cm, L ca 115 / 172 cm, B ca 71 cm
Skador: Fanérskador, lackskada, repor och sprickor
700515
2019-11-11