Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, SMÖRHUNDAR, 2+2+2, silver, Österrike-Ungern och England, 1800-tal, delvis fyllda, höjd ca 2-7 cm, smörhundarnas vikt 111 g

Smärre stötskador

700520

2019-11-12