Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HILDA LIND (18/1900-tal): Ung dam med hårband, monogramsignerad och daterad HL -92 (1892), olja på duk, 43x34 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Ytmärken (rispor)
700522
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här