Hilda Lind 1892

Hilda Lind 1892
Hilda Lind 1892
Hilda Lind 1892
Hilda Lind 1892
Hilda Lind 1892
Hilda Lind 1892
Hilda Lind 1892
Hilda Lind 1892

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILDA LIND (18/1900-tal): Ung dam med hårband, monogramsignerad och daterad HL -92 (1892), olja på duk, 43x34 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Ytmärken (rispor)

700522

2019-11-25