Hilda Lind 1893
Valmis
2019-11-25
700523
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HILDA LIND (18/1900-tal): Pojke, monogramsignerad och daterad HL -93 (1893), olja på duk, 32x25 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Krackeleringar