Hilda Lind 1893

Hilda Lind 1893
Hilda Lind 1893
Hilda Lind 1893
Hilda Lind 1893
Hilda Lind 1893
Hilda Lind 1893

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILDA LIND (18/1900-tal): Pojke, monogramsignerad och daterad HL -93 (1893), olja på duk, 32x25 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Krackeleringar

700523

2019-11-25