Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HILDA LIND (18/1900-tal): Pojke, monogramsignerad och daterad HL -93 (1893), olja på duk, 32x25 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Krackeleringar
700523
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här