Traktörpanna i koppar

Traktörpanna i koppar
Traktörpanna i koppar
Traktörpanna i koppar
Traktörpanna i koppar
Traktörpanna i koppar
Traktörpanna i koppar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TRAKTÖRPANNA Koppar med handtag i mässing, 1800-tal, diam ca 33 cm

slitage

700535

2019-11-25