Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1900-tal, Louis XVI-stil, sarg med låda samt underliggande fack, dragbeslag i mässing, höjd ca 72, 44x33 cm
Senare bemålning, mindre slitage
700541
2019-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här