Golvlampor 1 par
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPOR, 1 par, mässing, skaften delvis lindade med läder, 1900-talets tredje kvartal, höjd 133 cm exklusive skärmar,
Kuntoraportti
Bruksslitage, ej funktionstestade.
700542
Päivämäärä:
2019-11-16