Adventsljusstake Fantasi 97 Osram
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ADVENTSLJUSSTAKE, "Fantasi 97", Osram, elljusstake med stomme av svartlackerad metall med dekor av fyra färgade glasblock, 1900-talets andra hälft, längd 38, höjd 43 cm, i originalkartong.
Slitage, ej funktionstestad.
700555
2019-11-22