Adventsljusstake Fantasi 97 Osram

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ADVENTSLJUSSTAKE, "Fantasi 97", Osram, elljusstake med stomme av svartlackerad metall med dekor av fyra färgade glasblock, 1900-talets andra hälft, längd 38, höjd 43 cm, i originalkartong.

Slitage, ej funktionstestad.

700555

2019-11-22