Albert Engström litografiskt tryck

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT ENGSTRÖM (1869-1940): Filipstads stadskällare, signerad Albert Engström, litografiskt tryck, ca 20x15 cm

Gulnat blad

700556

2019-11-13