Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE NORELL, "Löven", fåtölj, 1960-tal,stomme i valnöt, lösa rygg och sittplymåer med textil klädsel sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, patina, tyget smutsat
700569
2019-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här