Arne Norell Löven

Arne Norell Löven
Arne Norell Löven
Arne Norell Löven
Arne Norell Löven
Arne Norell Löven
Arne Norell Löven
Arne Norell Löven
Arne Norell Löven
Arne Norell Löven
Arne Norell Löven
Arne Norell Löven
Arne Norell Löven
Arne Norell Löven
Arne Norell Löven

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE NORELL, "Löven", fåtölj, 1960-tal,stomme i valnöt, lösa rygg och sittplymåer med textil klädsel sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, patina, tyget smutsat

700569

2019-11-13