Byrå gustaviansk stil Carl Löfving & Söner
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, brännmärkt Carl Löfving & Söner, fanerat i olika träslag, dekor i intarsia, mässingsbeslag, ca höjd 80, 111x48 cm, nyckel finns
Slitage, något blekt
700576
2019-11-12