Byrå gustaviansk stil Carl Löfving & Söner

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, brännmärkt Carl Löfving & Söner, fanerat i olika träslag, dekor i intarsia, mässingsbeslag, ca höjd 80, 111x48 cm, nyckel finns

Slitage, något blekt

700576

2019-11-12