Byrå i gustaviansk stil
2019-11-11
700586
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, skiva i röd marmor, intarsiadekor, beslag i gulmetall, 1900-talets senare del, H ca 74 cm, ca 87x41 cm
Skador: Märken och repor, skavmärken på ben