Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, skiva i röd marmor, intarsiadekor, beslag i gulmetall, 1900-talets senare del, H ca 74 cm, ca 87x41 cm
Skador: Märken och repor, skavmärken på ben
700586
2019-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här