Bent Boysen fönsterlampor

Bent Boysen fönsterlampor
Bent Boysen fönsterlampor
Bent Boysen fönsterlampor
Bent Boysen fönsterlampor
Bent Boysen fönsterlampor
Bent Boysen fönsterlampor
Bent Boysen fönsterlampor
Bent Boysen fönsterlampor
Bent Boysen fönsterlampor
Bent Boysen fönsterlampor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENT BOYSEN, "Duett", fönsterlampor, 3 st, grönlackerad metall, Ikea, formgiven 1983, höjd ca 23 cm
Skador: Smärre slitage

Skador: slitage, repor, färgbortfall

700588

2019-11-11