Fåtölj 1960-tal

Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, modell Eva, stomme med stoppning av polyeterskum med klädsel i teddy/nylon, ben i teak med mässingsavslutningar, 1960-tal, Dahléns Fåtöljindustri, Dalum, höjd 70, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage

700640

2019-11-13