Flora Danica Royal Copenhagen

Flora Danica Royal Copenhagen
Flora Danica Royal Copenhagen
Flora Danica Royal Copenhagen
Flora Danica Royal Copenhagen
Flora Danica Royal Copenhagen
Flora Danica Royal Copenhagen
Flora Danica Royal Copenhagen
Flora Danica Royal Copenhagen
Flora Danica Royal Copenhagen
Flora Danica Royal Copenhagen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, tallrik, Flora Danica, porslin, Danmark, "Cochlearia groenlandica L", handmålad dekor , konturerat, genombrutet bätte med förgylld dekor, diameter ca 22,5 cm

nagg, avslag

700647

2019-11-25