Flora Danica Royal Copenhagen
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROYAL COPENHAGEN, tallrik, Flora Danica, porslin, Danmark, "Cochlearia groenlandica L", handmålad dekor , konturerat, genombrutet bätte med förgylld dekor, diameter ca 22,5 cm
nagg, avslag
700647
2019-11-25