Torborg Lindberg

Torborg Lindberg
Torborg Lindberg
Torborg Lindberg
Torborg Lindberg
Torborg Lindberg
Torborg Lindberg
Torborg Lindberg
Torborg Lindberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORBORG LINDBERG (1908-1980): (2) Samiskt par, kvinna med barnvagg på ryggen, monogramsignerade TL, snidat och polykromt bemålat trä, höjd 13,5-14 cm

Slitage

700652

2019-11-12