Skulpturer brons

Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 2 st, patinerad brons, omkring 1900-talets mitt, i form av 1 fågel samt 1 fisk, höjd på fågel ca 36, vingspann ca 27, länd på fisk ca40 cm

Bruksslitage

700691

2019-11-13