Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTURER, 2 st, patinerad brons, omkring 1900-talets mitt, i form av 1 fågel samt 1 fisk, höjd på fågel ca 36, vingspann ca 27, länd på fisk ca40 cm
Bruksslitage
700691
2019-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här