Jaeger väggur

Jaeger väggur
Jaeger väggur
Jaeger väggur
Jaeger väggur
Jaeger väggur
Jaeger väggur
Jaeger väggur
Jaeger väggur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAEGER, väggur, 1930-tal, manuell, 4 dagars gångreserv, uppmonterad på Volvo navkapsel diameter 27 cm

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

700703

2019-12-15