Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 500 SEK
PARTI SILVER, 6 dlr, oidentifierade stämplar, bestående av 1 ishink, 2 fat, 1 gräddkanna,1 sockerskrin samt 1 armband av Göran Kuhlin, total vikt ca 1480 g
Bruksslitage
700711
2019-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här