Parti silver 1480 g

Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 500 SEK

PARTI SILVER, 6 dlr, oidentifierade stämplar, bestående av 1 ishink, 2 fat, 1 gräddkanna,1 sockerskrin samt 1 armband av Göran Kuhlin, total vikt ca 1480 g

Bruksslitage

700711

2019-11-13