Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ÅDERLÅTARE, 1700/1800-tal, mässing samt stål, i originaletui, etuiets längd ca 7 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Bruks och åldersrelaterat slitage
700718
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här