Åderlåtare

Åderlåtare
Åderlåtare
Åderlåtare
Åderlåtare
Åderlåtare
Åderlåtare
Åderlåtare
Åderlåtare
Åderlåtare
Åderlåtare
Åderlåtare
Åderlåtare

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÅDERLÅTARE, 1700/1800-tal, mässing samt stål, i originaletui, etuiets längd ca 7 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Bruks och åldersrelaterat slitage

700718

2019-11-26