Toralf Jergill oljemålning

Toralf Jergill oljemålning
Toralf Jergill oljemålning
Toralf Jergill oljemålning
Toralf Jergill oljemålning
Toralf Jergill oljemålning
Toralf Jergill oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORALF JERGILL(Född 1900): Stilleben, signerad Jergill, olja på duk, ca 55x47 cm

700724

2019-11-13