Vas Kina 1900-tal

Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, balusterformad, dekor i famille vertefärger av reserver med krysantemum, pion, lotus samt fåglar, höjd ca 44 cm

Kantlagning

700739

2019-11-15