Ljusstakar barock
Vollendet
2019-11-12
700743
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, barockstil, mässing, punsad dekor, höjd ca 36 cm
Bucklor