Ljusstakar barock

Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, barockstil, mässing, punsad dekor, höjd ca 36 cm

Zustandsbeschreibung

Bucklor

700743

2019-11-12