Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, barockstil, mässing, punsad dekor, höjd ca 36 cm
Zustandsbeschreibung
Bucklor
700743
2019-11-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner