Gordon House seriegrafi

Gordon House seriegrafi
Gordon House seriegrafi
Gordon House seriegrafi
Gordon House seriegrafi
Gordon House seriegrafi
Gordon House seriegrafi
Gordon House seriegrafi
Gordon House seriegrafi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GORDON HOUSE (1932-2005): "Dial set four", signerad Gordon House, numrerad 22/70, daterad 66, seriegrafi, ca 50 x 52 cm

700766

2019-11-20