Spegel med konsolbord
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, skiva i sten, dekor av halvkolonner, konsolbord med dekor av lyra, höjd konsolbord ca 78, 41x97, höjd spegel ca 200x86 cm
Slitage/ skador, krön med lagningar, senare överstycke på krön
700777
2019-11-16