Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
J&C. G. BOLINDER, trädgårssoffa, 1900-tal, gjutjärn, vitlackerad, längd 144 cm
Slitage
700784
2019-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här