Bolinder trädgårdssoffa

Bolinder trädgårdssoffa
Bolinder trädgårdssoffa
Bolinder trädgårdssoffa
Bolinder trädgårdssoffa
Bolinder trädgårdssoffa
Bolinder trädgårdssoffa
Bolinder trädgårdssoffa
Bolinder trädgårdssoffa
Bolinder trädgårdssoffa
Bolinder trädgårdssoffa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

J&C. G. BOLINDER, trädgårssoffa, 1900-tal, gjutjärn, vitlackerad, längd 144 cm

Slitage

700784

2019-11-12