Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, efter Antonius van Dyck, porträtt av kung Karl I av England, olja på duk, ca 49x39 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Krackelyr, några mindre retuscher
700788
2019-11-26