Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Gunghäst, signerad Staffan Hallström och daterad -70, teckning på papper, bildstorlek ca 24x28,5 cm
Ej examinerad ur ramen
700790
2019-11-13