Canapé

Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CANAPÉ, 1900-tal, klädd i blå textil med fransar, längd 135 cm

Slitage och fläckar

700793

2019-11-12