Lennart Rodhe färglitografi

Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1971, numrerad 7/75, färglitografi, bildmått ca 64 x 50 cm

700800

2019-11-20